Masaż Ratnaabhyanga (kamienie półszlachetne)


Narzekasz na bóle mięśni? Marzysz o odrobienie relaksu, odprężeniu i regeneracji? Ekskluzywny masaż Ratnaabhyanga, stosowany od wieków w Ajurwedzie, okaże się dla Ciebie niesamowitym i niezapomnianym doznaniem!

Masaż gorącymi kamieniami Wałcz Piła

W masażu tym wykorzystuje się gorące półszlachetne kamienie, kryształy górskie oraz ciepły olej ajurwedyjski. W sanskrycie słowo "Ratna" oznacza dosłownie klejnot, kamień szlachetny, natomiast "Abhyanga" to nic innego, jak masaż, namaszczenie.
Masaż Ratnaabhyanga to wspaniałe ukojenie dla Twojego ciała i duszy. Ma on działanie witalizujące, likwiduje napięcia i bóle mięśni, jest energizujący w przypadku każdego rodzaju skóry. Masaż Ratnaabhyanga to przede wszystkim szansa na przyjemne doznania oraz głęboki relaks. Zabieg polega na układaniu kamieni na ciele oraz jego masowaniu.

Masaż gorącymi kamieniami Wałcz Piła

Używane są unikatowe kamienie i kryształy obrabiane na specjalne zamówienie oraz w pełni naturalne, certyfikowane oleje ajurwedyjskie na bazie czarnego sezamu, kokosu i ziół indyjskich. Ekskluzywny masaż Ratnaabhyanga to prawdziwa magia relaksu!


Klienci, którzy czytali ten artykuł przeglądali też:

masazmasazmasazmasazmasaz
  • Filmy promocyjne
masaż Wałcz PiłaSzukaj firmę Pojezierze Wałeckie

Certyfikaty, dyplomy ...


Certyfikaty, dyplomy, wyróżnienia ...
zobacz więcej


  • Godne polecenia


Harmonia - Salon Masażu