Masaż Udvartana


Masaż udvartana uaktywni Twój system limfatyczny, aby tłuszcz i toksyny mogły zostać usunięte na zewnątrz.
Ajurwedyjski olej pomaga w detoksykacji oraz ułatwia przeniknięcie ziół do komórek. Zioła ajurwedyjskie mają potężne działanie oczyszczające, powodują pocenie się i otwieranie się porów na skórze, przez które usunięte zostaną toksyny i tłuszcz.
Działają one odchudzająco, ponieważ podczas masażu zioła są wmasowywane w skórę dzięki temu dostają się do krwiobiegu i poprawiają metabolizm, a cenne składniki w nich zawarte odżywiają i odmładzają - ujędrniając i uelastyczniając skórę. To nie tylko znakomity zabieg antycellulitowy, ale również peeling, po którym skóra jest nawilżona i aksamitna.

Masaż, który od wieków stosowany był w "indyjskich świątyniach piękna", uwielbiany przez kobiety - teraz dostępny też dla Ciebie. Już dziś możesz oddać się długiemu masażowi relaksującemu najlepszej jakości indyjskimi sproszkowanymi ziołami połączonymi z olejem ajurwedyjskim, którego ciepłe działanie poczujesz na całym ciele.

Masaż Udvartana Wałcz Piła

Wyobraź sobie jak bajecznie łatwo możesz połączyć jego relaksacyjne właściwości z innymi dobrami jakie niesie za sobą. Wyszczuplanie o głębokim działaniu diuretycznym, detoksykującym i przeciwzapalnym.

Zapewne zastanawiasz się właśnie co ten masaż oferuje Tobie? Czytaj dalej ... wybierz z poniżej wymienionych działań te, które są właśnie potrzebne Tobie.

Masaże Udvartana Wałcz Piła

Tak, udvartana działa jak najlepszy peeling ...
- wygładzi nierówności skóry,
- pobudzi krążenie krwi,
- wyeliminuje nadmiar toksyn,
- wzmocni układ mięśniowy,
- wymodeluje sylwetkę,
- nada Twojej skórze zdrowy wygląd.

Przejdź do zakładki KONTAKT i zapytaj o wolne terminy. Umów się na ucztę relaksacyjną połączoną z delikatnym pilingiem ...

Dotyk orientu z "indyjskiej świątyni piękna" czeka na Ciebie.

Masaż Udvartana Wałcz Piła

Możesz też śmiało zapoznać się z innymi masażami - w ofercie dla każdego coś miłego.


Klienci, którzy czytali ten artykuł przeglądali też:

masazmasazmasazmasazmasaz
  • Filmy promocyjne
masaż Wałcz PiłaSzukaj firmę Pojezierze Wałeckie

Certyfikaty, dyplomy ...


Certyfikaty, dyplomy, wyróżnienia ...
zobacz więcej


  • Godne polecenia


Harmonia - Salon Masażu